Afrika Dakar TOM RACING

Tisková konference Tomáše Tomečka po návratu z 12. ročníku dálkového závodu

Dobrý den,

přijměte naše srdečné pozvání na tiskovou konferenci Tomáše Tomečka po návratu z 12. ročníku dálkového závodu Africa Eco Race. K vidění bude mimo jiné trofej za třetí místo v kategorii kamionů!

 


KDY: středa 22. ledna 2020 v 13:00

KDE: Autoklub České republiky, Opletalova 1337/29, Praha 

 


Tisková konference se uskuteční v salónku Club v pátém patře budovy Autoklubu ČR.

 


Tomáš Tomeček má úspěšně za sebou desátý start na Africa Eco Race a dohromady 24. dakarský závod. Náročnější závodnickou cestu, než volí devětačtyřicetiletý tatrovácký testovací jezdec, si lze stěží představit. Třetím rokem závodí v kabině kamionu Tatra sám, bez navigátora a palubního mechanika. Jeho tým zajišťuje kamiony Tatra, které na trati coby pouštní odtahovky balai pomáhají závodníkům v nouzi. Pro ročník 2020 navýšil počet baléček ze dvou na tři! Na péči o pět kamionů Tatra včetně asistenčního a závodního přitom má dva mechaniky a sama sebe.

 


Přijďte si poslechnout autentické příběhy a popovídat si o dakarském závodění.

 


Po skončení programu bude připraveno občerstvení. 

 


Prosíme o potvrzení vaší účasti do večera úterý 21. ledna 2020 prostřednictvím odpovědi na tento email.

 


Těší se na Vás Tomáš Tomeček a jeho tým

 


 

Kontakt: 

Prokop Siwek, 739 244 661, prokop.siwek@seznam.cz, siwek@msrevue.cz

 

 

 

Africa Eco Race - The Race To Dakar se jede po tradiční trase původní africké Rallye Dakar. Závod odstartoval 7. ledna 2020. Po pěti etapách v Maroku, volném dni v Dakhle na břehu Atlantiku, šesti etapách v Mauritánii a jedné v Senegalu dorazili závodníci v neděli 19. ledna 2020 až do legendárního cíle na břehu Růžového jezera poblíž města Dakar.