Vaše reakce a podpora během Dakaru... (2003)

 

Motto:
"Vyhlídky nejsou nijak růžové,
budeme se ale rvát dále.
Na přední kapotě máme
totiž značku TATRA!
"

Děkujeme za hojnou návštěvnost našich stránek. Pošlete i Vy vzkaz členům Letka Racing Teamu na mailovou adresu vzkazy@tomastomecek.cz. Vaše příspěvky budou postupně uveřejňovány na této stránce.

Rallye??? Dlouho jsem nevěděla, co to vlastně je, než se u nás - v Moravičanech začaly objevovat plakáty s Tatrou na obrázku. V sobotu jsem se na vás a na autíčko šla ráda podívat. Ani jsem netušila, že to bude beseda, ale bylo to milé překvapení.

Za to vás musím všechny pochválit.Bylo to opravdu super.Přišli tam mladí i staří, dědečkové i babičky a všichni koukali na obrázky a měli se fain.Bylo na všech vidět, že je to zajímá a baví se.Všem jste dali něco do života.A za to vám moc a moc děkuju za všechny....a přijedte zas

"Chlapi", jen tak dál....!
S pozdravem Lidka G. z Moravičan

 

Blahopřání ke skvělému umístění a skvělé reprezentaci posílá Honza Lachout.

Vážený Tomáši, upřímně blahopřeji Tobě a celé posádce k vynikajícímu výsledku na Dakaru 2003. S úctou a obdivem děkuji za vzornou reprezentaci České republiky a přeji Vám všem pevné zdraví a další sportovní úspěchy.
Bedřich Seifer-Úřad vlády České republiky

Tome a Petře,
gratuluji Vám i celému týmu ke skvělému výsledku. Voloďa to opět kalil, ale příště už to budete určitě VY.
Na viděnou
Jiří Gavlas

Je na voze, s kterým jste se umístil, na motoru nějaká elektronika? Je na motoru stále dvouventilová technika? Čím se liší vstř. čerpadlo a turba od sériového 12v 2xturbo TATRA? Máte jiné vačky, v čem se liší od série. Kdo dokáže v čechách naladit takový motor?

Na tyto otázky nejsem schopen odpovědět, obraťte se na vývoj motorů v Tatře a.s.

Je na voze planetová převodovka pro pomalý chod?

Ne, není.

Musíte brát ohled na teplotu motoru?

Ano, samozřejmě musíme kontrolovat teplotu oleje motoru i teplotu hlav válců.

Pane Tomečku máte nějaké zaměstnání pro obživu nebo už děláte jenom dakar? Pokud ano, co to po celý rok obnáší? Nemyslím finance. Děkuji. K Voráček Žatec

Zabývám se přípravou a realizací účasti našich soutěžních vozů na motoristických soutěžích v těsné spojitosti s reklamou. Obnáší to především následující činnosti: repase vozidel, jejich příprava a zlepšování technických parametrů, jednání s reklamními partnery, propagace a reklama, výstavy a prezentace, besedy, administrace spojená s účastí na rally i s během firmy.... Tomáš Tomeček

BLAHOPŘEJU VÁM VŠEM KE SKVĚLÝMU UMÍSTĚNÍ V LETOŠNÍM DAKARU !!!
Máloco mně přiměje k tomu, abych s napětím sledoval zprávy ze sportu. Dakar je vyjímka. Pravda ČT se v podávání informací zrovna nepřetrhne, nepočítám-li Svět motorů, věnovala Dakaru dohromady tak
15 minut a to možná ještě přeháním. Jediné štěstí příznivců vozů TATRA bylo to, že jste jeli tak skvěle, protože jinak by nám o vás snad ani neřekli. Dík za zdroj informací, za vaše stránky. Dík za průběžné informace z rallye, dík, že jste si na nás, držící vám tu palce, udělali čas a dávali nám vědět co se to v tý Africe zrovna děje. Takže díky za vše.
Ještě jednou gratuluju a přeju i do budoucna hodně štěstí.
Zdeněk, Kladno

 

Ještě jednou blahopřeji k vašemu umístění v Dakaru, zdraví Milota K. Srkal

Všem z posádky Tatry zasílám gratulaci a velké díky, že hájili a musím říci, že velmi statečně naše barvy na Dakaru. Velmi jsem Vám držel palce již od začátku a přál jsem si vaší výhru už proto,že Kerel Loprais vyhrál šestkrát a Vy si to jistě též zasloužíte. Rusové s Kamazem sice byli rychlejší, ale ruku na srdce, Tatra je auto mnohem elegantnější a lepší. Ještě jednou dík za to krásné druhé místo.

Mnoho štěstí do dalších ročníků přeje P. Drbal z Tábora

 

Ahoj Tomáši, chci Ti i touto formou pogratulovat. Konečně jsi měl trochu štěstí a vyšlo vám to. Gratuluji Tobě, celé posádce a skvěle připravenému skvělému autu.

Zdraví Petr Holeček

Ahoj Tomáši a Petře,
srdečně blahopřeji k druhému místu na Dakaru a upřímně se z toho raduji. Věřím, že smůla z předchozích ročníků je prolomena a příští rok budete opět u boje o bednu. Osobně jsem se přiženil do Velkých Karlovic a 10.ledna mě má milovaná žena porodila malého a hlavně zdravého závodníka. Takže jsem se usadil a jsem šťastný, i když po motorismu nadále pošilhávám. Přeji Vám dvěma mnoho dalších úspěchů a budu vždy fandit Vašim dovedným rukám a nebojácným závodnickým srdcím.
Pepa

Ahoj Tome, Petře a spol.

gratulujeme k pefektnímu výkonu a k tomu, že to letos konečně vyšlo...

TATRA 603 TEAM

Všem Vám moc blahopřejeme k zisku druhého místa na letošním Dakaru. Jen jsem stále doufal, že to Tomáš někde nepřežene s rychlostí. Díky bohu, že se tak nestalo a vše dopadlo dobře. Tak konečně jste po těch smolných Dakarech na bedně. Jestě jednou blahopřejeme a těsim se na setkání s Vámi.
P.S.
Diky Jaromíre za zprávy z průběhu jednotlivých etap. Myslím si, že by to vydalo i na kvalitní knížku.
Čau a mějte se moc a moc fajn.
Honza a Jitka

Pardubice zdraví Tomečka!
V Pardubicích je jeden fanoušek vedle druhého, tak se i já připojuju s gratulací k úspěchu.
Magda z Pardubic

Všem vám co nejsrdečněji blahopřejeme k úžasnému umístění a děkujeme vám za fantastickou representaci naší země. A i když jsou snad vaše úspěchy mediálně ve stínu hokejistů, fotbalistů a tenistů, nejsou o nic menší a spolehlivě dolehnou k uším těch, kteří vám celou dobu drželi palce a kteří
od nového roku po hokeji ani nevzdechli. Děkujeme vám za radost a kopřivnickým za skvělý vůz, obojí si zaslouží hlubokého uznání!
Matěj&Matěj, Radotin

Blahopřeji ke skvělému umístění na Dakaru. Celý závod jsem sledoval a držel palce a vůbec všecko ostatní co se dá pro štěstí držet. Tak tedy ještě jednou gratuluji a přeji mnoho úspěchů do dalších ročníků soutěže.
<<::++Honza++::>>

Dobrý večer,
držel jsem pěsti pro stěstí a povedlo se.Tome jsi frajer, no proste řidič z nejlepších a spolujezdci samozřejmě také.Jen tak dál.Doufám, že se někdy opět setkáme.
Ahoj Karel Skácel

Všem členům týmu, nejen těm, kteří seděli v kabinách tatrovek. Chlapi, díky a gratuluju. Na začátek roku je to krásný zážitek a odměna za skvělý výkon! Považuji si za ještě větší čest, že jsem mohl zrealizovat vydání modelu Vašeho auta.

Jirka Vintr, Vimos Publishing


P.S. Před lety jsem se zoufale pídil po jakékoli informaci či fotce z Dakaru, dokonce ze zoufalosti fotil televizi, když vysílali zprávy a křečovitě zakládal každý dvouřádkový článek z novin. Situace se změnila a Vaše skvělé stránky jsou dokladem toho, že zásadně a k lepšímu! Takže virtualisti, díky moc. Tatra rules!

Gratuluji celému týmu ke skvělému a zaslouženému úspěchu a samozřejmě i všem lidem v zákulisí, o kterých se nepíše!! Konečně se ta lepivá smůla odlepila... Díky Mírovi (nejen) za výborný kus novinařiny, díky tvůrcům webových stránek za jejich profesionální dílo a v neposlední řadě všem tatrám uznalé poplácání po kapotě J
Zbývá si jen přát – jen tak dál a hlavně ve zdraví!
Erika V., Bielefeld

P.S. Peťo, Tome, těším se na viděnou!

Dobrý den,
chtěl bych poblahopřát Tomovi a celém týmu k nádhernému umístění na Dakaru a ke konečnému prolomení bariéry smůly. Tome, jste nejlepší !!!
Ahoj Ondra Skácel.

Tomáši gratuluji Vám, Vašim kolegům a též Vaší Tatře za skvělý výkon na Dakaru 2003 a přeji, aby při dalších závodech vyšlo zasloužené místo nejvyšší.
Prosba: pokud se budete pohybovat v okolí Pardubic na nějaké akci, dejte prosím vědět. Rád se s Vámi setkám a chtěl bych si také prohlédnout Vaši soutěžní Tatru.
Josef Šafránek, Pardubice

 

Dodatečně gratuluji ke skvělému úspěchu celého týmu a těším se na shledanou v Kopřivnici.
J. Krupa
marketing, TATRA, a.s.

Gratulujeme posádce vozu c.410 k nádhernému umístění a přejeme mnoho úspěchů do dalších let. Naše gratulace patří rovněž všem, kteří se na úspěchu podíleli.
W & W Team

Nazdar Tome,
tak konečne se ti to podařilo!!!!!! Máme všichni z Vás velkou radost a Váš úspěch je také samozřejmě náš úspěch! Díky za skvělou reprezentaci naší značky MANN FILTER. Jsme na tebe všichni hrdí!

Marek Rybníček & obchodní oddělení MANN+HUMMEL (CZ) s.r.o.

Ahoj Tome, Míro a Petře
za celý tým vývojářů z Brano-Ateso a.s. Vám gratuluji ke krásnému umístění na Dakaru. Váš úspěch tak korunoval naši tříměsíční snahu o vyladění podvozku a je tedy odměnou i pro nás.
Jarda

Přijměte mé upřímné blahopřání k nádhernému druhému místu na Dakaru. Doufám, že Vám i Vašim kolegům budu moci poblahopřát osobně. František Kahovec

Čau JaroMiro,
zdravím z Prahy a moc gratuluju k vašemu obrovskému úspěchu! Jste úžasní. Tak jsme vám celou dobu drželi pěstě a mysleli na vás, aby se to konečně podařilo! A to jsem si po předchozích ročnících skromně přála, aby se vám letos ve zdraví a s celým autem podařilo dojet až do cíle. Vy borci jste se s tím ale vůbec nemrskali a dojeli až na stupínek vítězů. Velice vám to přeju a upřímně gratuluju!
Moc jsme vám celou dobu drželi pěstě a každý večer netrpělivě u televize čekali na sport. Řeknu ti, ke konci to byly docela nervy. Díky taky za všechny zprávy, co jsi posílal. Honza mi je každý den vytisknul a nosil domů přečíst. Bylo to supr, v televizi kromě průběžného a celkového pořadí nic neřekli. Taky docela obdivuju, kde jsi k tomu psaní vzal každý večer sílu.
Přeju celému týmu šťastnou cestu domů a snad někdy brzo v Praze na viděnou!
Moc pozdravů a všechno nejlepší,
Jitka

Ahoj Tomáši, moc gratuluji tobě i všem ostatním z týmu. Rád bych také poděkoval za skvělé reportáže na Vašich stránkách. Je to SUPER, GRATULUJI. Jirka Šmíd

Blahopřeji všem členům týmu ke krásnému 2. místu v letošním rallyesprintovem DAKARU.
Jiří Hejčík

"Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!" Tome, gratuluji ke skvělému úspěchu!!!!!!!!! Jana

Ahoj Tome,
gratuluji Tobě a zároveň celemu kolektivu Letka Racing Team k nádhernému druhému místu a ke skvělému výkonu během celého závodu. Zároveň přeji, ať všem vydrží nadšení a věřím, že příště už to bude to nejvyšší místo na bedně!
Pavel Mikunda

Vážený pane Tomeček ! Blahopřeji k druhému místu na Dakaru 2003 !!!
Srdečný pozdrav z Vídně, Karl Procházka

Celou dobu soutěže jsme vaší posádce drželi palce. Blahopřejeme k úspěchu !! Za kolektiv Synpo a.s. Pardubice
Ing. Jan Skoupil

Gratuluji celému teamu Tomáše Tomečka k získání druhého místa na Dakaru a díky za informace pro fandy na vašem webu. Napadá mě jen jeden slogan k Vašemu úspěchu a doufám že ho příště napíšete na vaší TATRU. Slogan zní: TATRA NEZNÁ BRATRA!!!
Martin z Nesvačil.

Celé posádce 410 vřelý dík a gratulace k úspěšnému dojezdu a krásnému umístění. Martina

Moc celému Vašemu týmu gratuluji k obrovskému úspěchu. To druhé místo jste si poctivě vybojovali! Myslím, že jste museli být ke konci závodu hodně nervózní, jestli všechno vydrží. Míra Martinec navíc zvládal psát bezva reportáže. Ivo Z.

 

Ahoj Tomáši,
gratuluji Tobě i celé posádce k dojetí do cíle " Dakaru " a k perfektnímu umístění. Celou soutěž jsem fandil a moc držel palce. Jsem rád, že se podařilo prolomit smůlu. Chci se jen zeptat - bude tiskovka nebo jiná akce po příletu v Praze? Pokud ano, prosím o zprávu. Děkuji. S pozdravem Milan Zdvořák, Litoměřice.

Předběžně se tiskovka plánuje na 27. nebo 28. ledna. Podrobnosti zveřejníme, až bude znám přesný termín. Zuzka N.

 

Chlapi držte se, všichni si tady doma přejeme, aby se zase jednou dostala posádka TATRY na stupně vítězů!!! Držíme palce všem čechům, tedy i drsňákům typu Macháček a Bražina a taky dobrodruhům jako je Macík a spol.! Tak hodně síly, ať jste všichni (celí) v cíli! Zdraví Honza Kubíček,Praha

BLAHOPŘANí. MilýTomáši. S napětím jsem sledoval zpravodajství ze závodu. Celou dobu jsem ti držel palce. Blahopřeju ke krásnemu druhému mistu. Tvuj fanda Kryštof Myška.

Milý pane Tomečku,
přijměte, prosím, mé upřímné blahopřání ke druhému místu v Dakaru! Je to veliký úspěch a máme z něho obrovskou radost. Celou dobu jsme Vaše výsledky sledovali i Vaše zprávy. Je to jistě nesmírně obtížná soutěž a těžko si to dovedeme my obyčejní řidiči představit.
Moc Vás zdravíme
Jaroslav Stoklasa

Milý Tomáši a celý teame úspěšné Tatry č.410,

z celého srdce chci tobě a tvému teamu pogratulovat k nádhernému druhému místu v tak náročné soutěži, jako je Dakar! Velký dík také vašemu autíčku, které bez ztráty květiny dojelo do cíle! My tatrováci jsme dostali ten nejkrásnější opožděný vánoční dárek, jaký jsme mohli dostat! Bravo!!! Moc se Tomáši těším na setkání u nás ve Velké Bíteši v restauraci U Raušů. Volal mi Franta Prosecký, že jseš pro a zastavíš se za námi. Už se moc těším a ještě jednou gratuluji !!!
PS. Každé auto časem zchátrá, věky přečká jenom TATRA ! (a s tebou Tome ještě déle)
Ahoj Borek.

Tome
moc gratulujeme, jak tobě, Mírovi, Andrému, tak i Petrovi Vodákovi, bez kterého by to nešlo. Díky za perfektní prezentaci Tatry a celkově Vašeho Týmu, který jediný jel start - cíl bez problémů, jak s autem, navigací, tak řidičským umem. Všichni ostatní tyto problémy měli. Proto Vám již nyní přejeme do dalších ročníku takto bezproblémový průběh dalších rallye.
Zároveň děkujeme Zuzce Nohavicové a Tomášovi Kubinovi za perfektní informace a perfektně zvládnuté stánky.
Ještě jednou Vám všem díky František+Martin

Čau Petře, Miro a Tome, gratulujeme je to parádní úspěch jen tak dál. Přejem hodně podobných úspěchů. Přejí Fajmanovi. P.S.TATRA i se svou posádkou je stejně nejlepší.

JSTE JEDNIČKY SUPER JSTE BOZI JELI JSTE BEZVADNĚ TAKOVA FAZONA SE CASTO NEVIDI. BEZ CHYBY RYCHLE A V CILI NA KRASNEM PREKRASNEM DRUHEM FLEKU BLAHOPREJI
JIRKA PRIBOR

Všem Vám tatrováci šikovní DÍKY!!!!
Tak jsem moc moc rád, že tu vlajku mi paní sousedka včas ušila. Na Vaši počest s ní na naší T 805 protáhnem odpoledne kraj. Slivovice je nachystaná, jen čekáme na Váš návrat, abychom se s Vámi mohli podělit o radost. Opravdu moc velká radost z Vaší práce pro TATRU a republiku. Děkujem i za tyto stránky jejich tvůrcům, jsou výborní. Užijte si té radosti, TATRU za nás poplácejte a už se těšíme nashledanou.
S pozdravem
BRAVO T A T R A !!!
kluci Daňhelovi z Budíškovic

!!!!! Gratulujeme !!!!! Perfektní výsledek, všichni z Vás máme radost. :o) Všichni tatrováci Vám drželi palce a tak se dnes asi bude pořádně slavit. Děkujeme za svěle vedené stránky na internetu, jen tak dál.

Petra Jacháčková a spol.

Milý Tomáši,
moc Tobě i celému týmu blahopřejeme ke skvělému výkonu. Hodně dalších sportovních úspěchů a životního štěstí Ti přejí Boženka a Petr Kučerovi.

P.S. Jsi stejně nejlepší.

Tome, do posledních kilometrů přejeme hlavně štěstí, vždyť za těch 56km tě už ten rus s těma dvouma výfukama na kabině (a s dvouma turbína - nevím kde) přece nemůže dojet, tak jako ty bohužel nemůžeš dojet za normálních okolností Tchaguina. Nevadí, druhé místo znamená - druhý nejlepší a to vzhledem k tomu v čem to je, si myslím, že není tak nejhorší !!!
Štastné kilometry až do Sharm El Sheikh přejí František+Martin

Ahoj Tome, Petře, André a Míro
Mockrát Vám děkuju za to, co v Africe předvádíte. Myslím, že jste spolu s Karlem L. špička našeho motosportu a že byste si zasloužili víc pozornosti od médií. Dakar sleduju každý den a teď ke konci už jsem pěkně nervní. Přeju Vám, aby auto drželo až do samého konce a aby jste těm rusákům ještě natrhli prdel. Bylo by super, kdybyste dali vědět, kdy se hodláte vrátit do Čech, rádi bysme Vás i Tatru viděli. Dakaru a Tatře zdar Míra.

 

Tomáši (Kubino),
u Tchagina (nebo jak se ten píše) se neustále objevuje penalizace 5´30´´, ale nijak se to neprojevuje v pořadí. Nevíš, co to má znamenat? Předem děkují
František+Martin
P.S. Moc by to potěšilo, kdyby mu to započítali až po skončení celého závodu. I když si myslím, že kluci ve 410 to ani nebudou potřebovat, že nás v předposlední etapě přesvědčí, kdo je nejlepší a nakonec vstanou na bedně a to místě nejvyšším.

Abych přesně řekl, tak nevím, co to má znamenat, respektivě nevím, za co to dostali. Může to být za překročení limitu dojezdu spojovací etapy, nebo za překročení rychlosti ve spojovací etapě, zapomenutí odevzdání nějakého důležitého papíru. Rozhodně ale vím z minula, že ten čas už je v celkovém dosaženém čase započítán. Protože když Tomáš Tomeček dostal minulý rok penalizaci za neprojetí kontrol, měl celkový čas upravený o tu penalizaci, ale ta byla ještě zviditelněna bokem, stejně jako je teď u Čagina.
Tomáš Kubina
P.S.: Samozřejmě se zeptáme Tomáše po dojezdu, zda neví podrobnosti.

 

Hodně štěstí v posledních etapách přejí Eva a Vladimír Kolářovi z Loštic

Každý den se mi kvůli vám na chvilku zastaví srdíčko, když zjišťuji výsledky etapy na teletextu. To by jste nevěřili, co je to za napětí než naskočí stránka, kde se s úlevou dočtu, že jste jeli opět skvěle :-) Něco mi říká, že teď už to vyjde! Jsme tady na vás pyšní a moc fandíme!
Eva a Pavel K., Loštice

Zdravím naše zástupce v letošním závodě. Chtěl bych Vám říct, že to, co letos předvádíte se mi MOC líbí. Přeju Vám hodně štěstí do dalších etap a aby ti borci od kamazu měli co nejvíc příležitostí prohlídnout si "českou Tatru" ZEZADU!!! Doufám, že až bude po všem, budete ještě schopný nám něco hezkýho napsat na netu, abysme si tu dakaráckou atmosféru mohli vychutnat alespoň jako čtenáři.
P.S.Rád bych ještě poděkoval tvůrcům Tomášových stránek. Jsou velice vydařený.Jsem za ně vděčnej. Sice každej den sleduju průběh každé etapy v televizi, ale na eurosportu ty kamiony vodflakujou jak se dá. Je to škoda. Díky.

Ahoj Tome!

Gratuluji Vašemu týmu k dosaženým výsledkům!!! Konečně Aláh dostal rozum a přestal Vám házet klacky pod nohy (kola) a Vy všem ukazujete, zač je toho loket. Vydržte až do konce, je to super!!!!!!!!!!

Zdraví Martin Vaňousek

PS: V televizi jste každý den, za chvíli z Vás budou Holywodský hvězdy. Pozdravuj Ricarda Ribeiru, dělá úžasný fotky!

Dnes před 15.etapou, už je jasné, že pokud Čagin neudělá chybu a vy budete kontrolovat záda, tak už se toho moc nezmění. De Rooy možná ještě svede bitvu s Kabirovem, ale i tak už by vás neměli ohrozit. Když tedy vše dopadne jak to dnes vypadá, tak to bude opravdu obrovský úspěch, neboť letošní trať, alespoň prozatím, více nahrávala rychlým a silným KAMAZům a DAFům. Přesto jste se mezi ně vklínili a několikrát dokázali, že vaše fantastická TATRA a vaše schopnosti dokážou předčít více než 200 koní v motoru konkurence či naopak smáznout 1500kg, o které jste těžší (odhaduji). Na Eurosportu i na internetu denně sleduji s jakým přehledem jedete a je radost na to koukat. O to smutněji musí koukat konkurence na to, že již pátý kamion v pořadí ztrácí již více než 9 hodin!!! Bohužel dnes odjíždím mimo republiku, takže závěr Dakaru budu sledovat dost obtížně. Míra již několikrát psal, že tento závod končí až poslední etapou. Já věřím, že tentokrát skončí pro vaší posádku šťastně! Držte se! Pozdravy celému týmu včetně doprovodu posílá

Míla Janáček - vydavatel OffROAD magazínu

 

Tome,
po dnešku je ztráta 1.11.01, to jsou zase samý jedničky. Co to asi signalizuje ? No přece místo, kam patříš!!! Samozřejmě Ti k tomu musí dopomoci i Míra a Andre. Vy tři přece ten "náš kočár" dovedete do cíle jako první. Čím více se blíží závěr, tím více tomu tady u těch bedýnek my všichni věříme.
Jsme stále s Vámi a držíme palce v sevřených pěstech.
František+Martin

Hodně úspěchů v závěrečných etapách a hlavně hodně štěstí s vozidlem přeje celé ALU-S.V. Doufám, že nástavba je bez závažnějších problémů. Sledujeme celý závod a věříme Vám ve vítězství.

ještě jednou hodně úspěchů a s pozdravem Štamberg

 

 

Všechny vás moc zdravím a držím vám palce. Ať vám to jede k tomu vytouženému cíli - takže vydržte a výsledek co nejlepší.

 

 

p.s: Míro - každý den čtu tvé zpráavy - je to paráda - protože zde pouze můžu vse číst na internetu, zde v televizi o rally moc nedávají.

 

Zdraví Franta

Pane Tomečku, teď je to na Vás a hlavně se držte a šetřete auto, to Rusi nedělají - tedy snad.To nejlepší umístění vám a TATŘE přeje Jiří Macha, Ostrava. Držím palce a věřím ve velké kvality Vašeho vozu - Tatry, kterému se v terénu máloco vyrovná. Chce to jen více štěstí, které vyrovná i výkonovou převahu soupeřů. Tento Dakar je opravdu hodně divoký a rychlý - viz Karlos Loprais. To mi vyloženě vzalo dech! Držte se!!!!!!

Tomáši a spol.
Dávejte na sebe pozor, ve zdraví dojeďte. Držím palce.
Pavel Hartl hasiči
Bruntál

 

Kluci, držte se, bojujte, ale hlavně se vraťte všichni v pořádku. Držíme palce i u nohou nejen posádce vozu 410, ale i neméně důležité posádce doprovodné tatry. Snadl bude letos dakarský bůh spravedlivější... Srdečně všichni pozdravují

Erika V. a všichni z Bílkové 60

P.S. Obrovský dík všem tvůrcům a spolutvůrcům stránek za skvělé, přehledné a aktuální zpravodajství, které děláte nejen hlavou, ale i srdcem!

Ahoj Tome,
s napětím a radostí sleduji, jak vás rozvaha a rozum nádherně a nezadržitelně posouvají k vytouženým čelním pozicím! Držím pěsti!
Pavel Mikunda
P.S.Velký dík i za perfektní zpravodajství.

 

Kluci vydržte !!! Je to zatím super !! O Čaginův Kamaz se postarají krokodýli, tedy po mrknutí na Luxor. Dobrou navigaci do Abu Rish a klidný finiš do Sharm El Sheikh přeje
J. Krupa
marketing, TATRA, a.s.

Nedá mi abych nenapsal, jak moc vám doma fandíme. Svému 3.letému synkovi musím číst před spaním místo pohádek Mírovy zprávy, plechový model starší Tatrovky má v postýlce - takže se ráno budí s pěkně vytlačeným nárazníkem nebo kolem na čele - rozhodně tak nezapře, kde jsou jeho sympatie :o). Takže vydržte ve zdraví a výsledek co nejlepší !!

Pavel a Matěj

Vážený pane Tomečkun a celý týme,
upřímně Vám blahopřeji k dosaženým úspěchům. Je to jistě příšerně těžký závod a je veliká škoda, že o něm a Vašich výsledcích tak málo informují novináři a TV. Již jsem tam volal, ale zatím marně. Kolem pana Lopraise byly podrobné informace, ale o Vás jen malá zmínka, nebo vůbec nic!!!
Srdečně zdravím a držím palce
Jaroslav Stoklasa (otec Petra)

Uspěšný den.Držím palce a věřím v útok na první místo v závodě. V sestřihách EUROSPORTU jste vidět a je to příjemný pohled. Díky Vám i celému týmu. Tu nejrychlejší možnou cestu k cíly přeje JARDA

Ahoj Míro a celá posádko Tatry,
je to super, že se dostáváte na vedoucí pozice. Celou dobu co jste ve světě sleduji všechna média a žiju Dakarem. Moc vám držím pěsti a věřím, že se vám to letos povede. Přece "do třetice všeho dobrého". Tak ještě jednou hodně štěstí!!!

Lucka z Mohelnice

Všem vám tady držíme palce a pravidelně sleduji, jak v televizi tak v radiu, jak se Vám vede. Moc a moc držíme palce ať auto vydrží až do cíle. Nevím, ale mám takový neodbytný pocit, že to letos bude na bednu. Snad je také Tomovo štěstí, že nemá k dispozici silnější motor jako jeho soupeři. Takže hodně štěstí a co nejméně defektů či smůly Vám všem přeje Honza Kvartek a Jitka Tomancová
P.S. Hlavně dojeďte zdraví a v pořádku!!!!!!!!!!!!!! Myslíme na vás.

Ahoj Tome, Miro, Hi Andre

nebudu Vás zahlcovat dalšími průbežnými gratulacemi, jenom Vám přeju, aby to tentokrát vyšlo co nejlépe. Kluci, držte se a nashle v Praze a na nějaké té Dakar party 2003 !

Leonard

Chlapci, držte sa, tu bednu si už zaslužite. Ale nezabudnite, prosim, na jedno - nielen rychlostou sa vyhráva, občas treba aj rozumom pohnut :)

S pozdravom TATRA NEZNÁ BRATRA

Rado, Slovensko

Ahoj Tome zdraví Vás celé Hukvaldy a Obora a taky Frenštát(ségra+přítel). Jak se Vám daří, asi dobře když jsi třetí.Jen tak dál a doufáme, že to letos vyhraješ a tak Ti přejem hodně úspěchů a žádné kolize jako měl (Žofré). Tak ahoj a drž se a pozdrav kluky.

Ivoš (přítel z lesa a LRT)

Nazdar, milí závodníci,
víme, že máte pod čepicí.
Štěstí aby nechybělo,
a auto Vám dobře jelo.
Ještě ujeďte nějakou tu míli,
aby jste mohli být na 1. místě v cíli.

Hodně štěstí při vašem závodění
Vám přejí děti a kolektiv zaměstnanců ZŠ Moravičany.

Ahoj kluci,
od zítřka přestávám já pracovat a Kája se učit ve škole jak budem držet palce.To jsou nervy!!! Už zítra se začnu nenápadně koukat, kterou slivovici pro Vás vykopu.
Ale ty Mírovy reportáže o Vaší skvělé jízdě ve skvělé TATŘE to je fakt paráda. A ty fotky. Kája je dává obden na tapetu počítače. Prosíme Vás poslouchejte všechny zvuky z auta ještě více než doposud, pozor na --- , ale no vždyť Vy víte sami nejlíp. A moc Vám přejeme a jsme s Vámi. To je reprezentace jako bič! S pozdravem BRAVO T A T R A !!!
Kluci Daňhelovi z Budíškovic

Pozdrav celému týmu! Včera jsem sledoval v nějaké německé televizi průřez Dakarskou historií. Je to všechno hezké, ale když jsem viděl ty desítky mrtvých, z toho více než dvě třetiny motocyklystů, tak mne přechází chuť se na to na KáTéeMce chystat. V těch autech jste jen relativně bezpečnější, když jsem četl toho De Rooye jak se málem sami přejeli, tak to je také bonbónek... Jedete ale vyloženě profi stylem. Pan Martinec to píše opravdu SUPER. Všechno čtu a v noci se dívám na Eurosport. Protože rozumím německy tak si rád poslechnu jak Vás tam taky chválí.... Držím Vám moc a moc palce !!!!!!!!!!!!

Zdraví Libor Fleischhans

P.S.: Jo a moc pochvaly na Vaše zázemí - Zuzanu Nohavicovou a Tomáše Kubinu !!!!

Děkujeme za pochvalu. Ale hlavní díl práce leži na Mírovi. My tady jen čekáme až nám zapípají mobily se smskou, že Míra poslal mail a pak se vrháme do našeho systému ji zpracovat. A navíc kluci jsou v pohodě, takže nemusíme ani čekat do půlnoci.... většinou :-)))) Tomáš Kubina

Tak se nám to začíná pěkně posouvat - gratulace k dalšímu postupu na druhou pozici a přání úspěšného dojezdu posílá redakce AutoEXPERTU !!!!
P.S. Nám se to tady taky začíná pěkně posouvat, ale ještě nevíme kam ... :-)

A tak je to tady !
De Rooyové a jejich DAFové jsou za Vámi, tak jako jeden Kamaz. Ten druhý bude za Vámi co nevidět, a už před Vámi nebude nikdo zaclánět. Za chvíli začne "kočár" s číslem 410 prášit všem ostatním na cestu.
Kluci díky za skvělou jízdu.
František+Martin

BZR, tedy Buranská Základna Radotín drží Vám, celému týmu a Vašemu vozu ze všech sil palce, stejně jako loni! Vyhrajte to za všechny nadšence, uctívače sv.Tatry, za pana Lopraise a vůbec, ať všichni vidí, že naše úspěchy nejsou náhodné, ale že je za nimi spousta dobré a těžké práce, konstruktérského umu a všemožných dovedností a zkušeností! Hodně úspěchů přejeme, tady na Základně bude jakýkoli výsledek úspěchem!
M+M

Čau kluci z TATRY!

Jedete SUPER, držím Vám všechny palce co mám a není jich málo (8ks), doufám, že Vás uvidím na bedně.
Ps: Míro píšeš skvělé a velmi aktuální články z Dakaru, denně to na interfernetu sleduji, ale kde se na tebe hrabe idnes, ČTK,...

Pavel Siegel z Loštic

Se zájmem sleduji všechna zpravodajství ve všech mediích a držím palce. Pevně věřím, že to jedinečný auto dovedete až do cíle a vystoupíte na ty stupně vítězů. Určitě si to zasloužíte.

Když si pročítám ty každodenní relace na netu a vy tam popisujete jak jede auto Vaše a jak např. Čagina či De Rooye...běhá mi mráz po zádech. Je to fascinující a hned bych se tam chtěl taky někdy podívat. Snad se mi to v budoucnu povede. A když pojedu, tak jedině s TATROU, je to stroj na kterej nemá nikdo a nic. Moc díky za povzbuzení, jež mi jako hrdému Čechovi dodáváte plnou měrou, za perfektní reprezentaci a zatím dosažené výsledky.Ještě jednou díky.

S pozdravem drží palce fanoušek Kamil K.

Se zájmem sleduji vaše zpravodajství ze souteže a držím vám všem palce. Mnoho štěstí v dalších etapách přeje Milota K. Srkal.

Tomáši vydržte, je to skvělé! Byla by to bedna, kterou si už dlouho všichni zasloužíte. A co naše vzduchové pružení, nezlobí? Ažse vrátíš, tak to vyhodnotíme. Taky díky za informační servis, je perfektní.
Za Rubenu přeje mnoho štěstí (umění máš a máte) Petr Holeček

Těším se, až zase přijdeš. Svlékneš si oblečení a lehce mě pohladíš. Lehneš si na mne a po zádech Ti přejede mráz. Pak se oddáme slasti a společně nás zaplaví vlna horka. Čekám .............. Tvá vana :-)))

Takže pánové, neztrácejte čas, ať vám ta Tatra jede stále tak skvěle jako doposud a ať nepříjde žádný problém. Hodně štěstí, stálý úsměv na tváři a co nejlepší umístění vám přeje Eva K. z Loštic

P.S. Míro, těšíme se na malou tiskovku u nás v Lošticích :-)

 

AHOJ KLUCI!
Myslím, že je hodně velký úspěch, že právě ČR má tak skvělé posádky a týmy v ne tak jednoduchém závodě, jakým je zrovna tento. Chtěla bych popřát Vašemu celému týmu hodně štěstí, síly a trpělivosti do cíle. S pozdravem Lucie S.!
P.S. Držím pěsti !!!

Já jsem to vaší Tatře pošeptal, když jsem z ní strhával staré samolepky... a tak to i bude - jste nejlepší, tak šťastnou až do cile - Michal (pečlivě vše sleduju a moc děkuju, že jste mě mezi sebe vzali)

Nazdar draci,
srdečně vás zdravíme z Prahy, všichni tady sledujeme, jak jedete. Jste výborní !!! Moc vám fandíme – držíme vám palce. TATRA je NEJLEPŠÍ!!!! Jen tak dál. Jen žádné nehody a komplikace. HODNĚ ŠTĚSTÍ.

Kamila+Ilona+Pavla
SPAR ČOS

P.S. máte vůbec zaplacenou silničku, když to tam tak perete? J.

Ahoj CHLAPEČKU, budeš to číst asi až po Dakaru, ale stejně fandím 100%, tak kdyby ses k @ dostal během závodu tak dávej na sebe pozor a na stupních vítězů se pěkně usmívej. Hodně štěstí přeje
Tom Remeš

Zdravíme a moc držíme palce!!!

Eva Trnková
Dopravní noviny

Blahopřeji k etapovému vítězství a skvělému výkonu, který by si koněčně zasloužil vavříny!!! Věřím, že Vás Tatra dnes neokrade o čas na odpočinek a nabrání sil do finále. Držíme Vám do něj palce a přejeme už jen samé etapy, kde nebudou rozhodovat jenom koně.
J. Krupa

Milá posádko, jsem rád, že Vám zatím žádný defekt nezkřížil cestu. Vidím to na vítězství z nenápadného začátku. To, že jste na 4. místě je spíše výhoda. Asi pilot má mozek a cit, protože to, co předvádíte, je inženýrská jízda!!!!!! Jen tak dál. Přeju Vám věnec. Jen jsem si dnes představil, kdyby na tu minu vjel motocyklista....
Držím palce...
IHR Technika s.r.o.
Diagnostická technika AVL DiTEST - Pierburg Instruments/Hermann Electronic a Grundig Instruments

Zdravím celou posádku! Mám dotaz. Řídí Tomáš anebo André? V Česku se říká, že tatrovku kočíruje Tomáš, zatímco poslední tři roky je v každodenním zpravodajství na Eurosportu uváděn jako řidič André. Stejně tak i v oficiálních výsledcích je jako první z trojice (čili řidič) uveden André. Tak jak to vlastně je? Hodně úspěchů a málo poruch na zbytku Dakaru přeje celé posádce Vojta Krasnický.

Dobrý den,

V ostrých etapách řidí Tomáš, André řidí ve spojovačkách, když si Tom potřebuje odpočinout. André je psán jako řidič z důvodu toho že tatrovka jede za Brazilce a právě podle národnosti pilota se určuje přislušnost k dané zemi. Je to dohoda mezi Andrém a Tomem (něco za něco). No a tyto drobné záležitosti velcí komentátoři nemají potřebu zkoumat, tak hlasí to, co vidí napsané v oficiálních papírech. Kdežto my jako největší chytráci samozřejmě víme, jak to je.. a proto se to u nás hlásí úplně jinak.
Tomáš Kubina
P.S.: no ještě to předám Tomovi až se vrátí... ale myslím, že by to vysvětlil obdobně ...

Dobrý den páni Závodníci. Přeji Vám, abyste i nadále mohli sbírat všechny sportovní výhry, prohry i technické problémy (to vše k závodění patří) a nepotkala Vás žádná nesportovní zrada, jaká dnes potkala posádku MANu č.416 (mina).
Za Rejnok Off Road
Radek Rejna
www.sweb.cz/rejnokoffroad

Kluci,
no dnes to ještě nevyšlo, ale zase jsou tam ty 11.11, což je jen ten krůček ke ztrátě 00.00 a to jest místo první. Tak to vyjde zítra, pozítří a do té doby, než stanete na bedně na místě nejvyšším. To Vám přejeme všichni TATROVÁCI.
Jsme s Vámi František + Martin

Pro celou (nejlepší) posádku 410, když vyhrajete, tak na Vás v Praze bude čekat bečka :)
Miro

Dobrý den
Chtěl jsem se zeptat, jakou rychlostí zhruba jezdíte na pouštních rovinách a pak přes duny. Předem děkuji za odpověď. PS: Přeji hodně štěstí na letošním DAKARu.

Předáme Vaši otázku Tomaši Tomečkovi až přijede z rallye. Z toho, co jsem vyčetl ze zpráv Míry Martince, jezdí na rovinách průměrně 135 km/h, tatrovka dokáže jet rychleji, ale mají pak problémy s přehříváním hlav válců. V dunách bych to viděl na průměr mezi 60-80 km v hodině... ale to kluci upřesní...

Tomáš Kubina

 

 

Milý Tome. Vždyť jsme to říkali, že jste nejlepší. Když takhle budete stahovat každou etapu těch dvacet minutek, tak je to na konci jasné, že jo. Celému týmu blahopřejeme a držíme dál všech osm palců. Boženka a Petr Kučerovi.

Chlapi, držte se! Přeji celé posádce bezpečný a šťastný průjezd cílem i té poslední etapy a pak šup na nejvyšší stupínek! Díky za perfekt info! Tony :-))

Tak Tome já to věděl, pomalu a jistě jdeme dopředu. Pořadí v celkovém bodovaní ať dopadne, tak jak dnešní etapa !!!
S jsme stále s Váma
František+Martin

Tome, zdravíim Tě a všechny ostatní a moc držím palce.

Jirka Cyz.

Motto: "Není důležité být první, důležité je být nejlepší!"
Přeji hodně úspěchů, vím že vše bude jen OK, protože vy jste skutečně NEJLEPŠÍ!!!
Všechny zdraví Hanys.

 

Po těch několika letech by snad Tomáš nemusel být Jaromír Martinec ;o)

David Pegner

 

foto: www.dakar.com

DRŽÍM PALCE!!!!!!! s pozdravem Petr Kubat

Tome,
ztráta 1,01,11 to jsou krásná čísla. Od jedničky je k nule už jenom jeden stupínek. Přejeme Ti a celé posádce ať ho co nejdříve přeskočíte. Ten "kočár" je na to nažhavenej, tak jako my tady na každou novou zprávu o Vaší posádce ve 410.
Už pět minut než někde něco řeknou, nebo napíší si představuji, že už hlásí, že jste první. Pevně věřím, že se toho dočkám, nejenom já, ale hlavně Vy v tom kočáru TATRA !!!
Ahoj František+Martin

Ahoj Chlapi,
strašně moc Vám všichni držíme palce, ať Vám přeje (NEJEN) Štěstěna a aťt se na tu bednu konečně dostanete, ale stejně - hlavně ve zdravíi!!! Míro, Tvoje reportáže, ať už v TV, tak i na I-netu, jsou ABS (SUPER)!!!
Mějte se co NEJ!!!
Alesh&Comp.

Držím palce, a přeji ať TATRA 410 dorazí jako první do cíle. Musíte vyhrát, máte dobře rozjetý závod a patřičné zkušenosti. TATRA je super auto, dokáže cokoliv, a hlavně když má dobrého a zkušeného řidiče, Tomáše Tomečka. Hodně kilometrů bez závad přeje STANDA z Bílovce.

Hodně štěstí bez nehody,
v týmu spoustu pohody.

Je to všechno bez záruky
věříme, že výhra je na dosah ruky.

A když nevyhrajete
ať alespoň šťastně dojedete.

To Vám přeje bývalá spolužačka a nyní paní učitelka Petra Konečná
se svými žaky Janča, Peťa, Denča, Verča, Ondra, Míša, Evča, Pavča, Lenča, Jirka, Kája.

V Lošticích Vám drží palce kluci, holky, kantoři.
Ať se kola nezastaví, do písku se neboří.

Přejeme Vám hodně štěstí, v cíli radost velikou,
české Tatře, co má výdrž, šťastnou cestu Afrikou.

ZŠ Loštice

Hezký pozdrav posádce č. 410, já a všichni fandové Tater kolem mne vypadame po Karlově havárii jako malé děti, kterým někdo ukradl hračky, ale na druhou stranu jsme nesmírně šťastni, že je posádka naživu a zdráva, takové zvláštní pocity. A dále nám bolest tiší a naopak k radosti přidává, výkon Vaší posádky, která si dosud vede skutečně důstojně - držíte krok s absolutní špičkou, a vzhledem k průběhu myslíme, že stát na bedne je také reálné.
Hlavně se ve zdravíi vraťte, hodně štěstí přejí
W & W team.

Ahoj Tome, držte se, váš čas přichází tak nezapomeň „Rychle a s rozumem“. Děláte mi opravdu velkou radost .

Držím palce Jirka Š.

PS : Máte SUPER stránky je to jakoby člověk jel s vámi v autě .

Čau Tomíku, všichni Ti moc fandíme, tak jim to ukaž a dávejte na sebe pozor. Hodně štěstí! Tom Remeš

Ahoj zdravím všechny v týmu Tomáše a držím palce. Je smůla, co se stalo klukům s druhé Tatry, ale jsem rád, že jsou v pořádku. Tak a už je to jen na vás a na Liazce. Přeji vám, ať mašina šlape jak hodinky a dojeďte do konce v pořádku. Už je to takhle úspěch, že tak malá země má tak velké zastoupení na DAKARU. P.S. Ty De Rooye, a Tchaguina VYSEKNĚTE, PŘEJU VÁM TO Z CELÉHO SRDCE. Tak zatím ahoj. Martin z Nesvačil.

Hlavně vydržet.. až do cíle. Vám Tomáši i celé posádce. David Pegner

Mládenci, gratuluji...jedete jako o život, a to jako o vlastní. Nebudu nijak zastírat i přiměřenou radost, z toho, že české barvy hájíte jíž sami.

DOBROU CESTU, CHLAPI
SB.

Ze třetího místa se nejlépe útočí, hodně trpělivosti a štestí Ti přejí Boženka a Petr Kučerovi. Stejně jsi nejlepší.

Tomáši, máš to dobře rozjeté. Chce to nyní klid a trpělivost, čekat na příhodný okamžik, udeřit na DAFy a KAMAZy. Držíme Ti všichni palce a rychlá kola do dalších etap. Pozdrav ze zasněžené Kopřivnice posílá
Láďa Kryške

Milý Tomáši,
protože jsi zůstal jako jediné tatrovácké želízko v ohni, musíš vydržet. Slušet Ti bude zlatá, stříbrná i bronzová. A i kdyby to nebylo na bednu, nevadí. Stačí, když dojedeš v pořádku a zdráv, stejně tak i všichni Tví kolegové v týmu. Moc pozdravuje a palce drží Eva Boháčová.

PS: Už teď si zamlouvám jeden rozhovor.

Ahoj Mírku, celá posádko a všichni kolem Vás. Jste úžasní a moc vám držím palce. Myslím, že to máte parádně rozjeté a denně, když se blíží TV zprávy se mi zvedá adrenalin v krvi. Jen se pak vždy rozčílím, když rychle překlapávám na Novu ve snaze zachytit něco více o vás. Doposud se slovem nezmínili o nikom jiném, než p.Lopraisovi. Nikomu nepřeji nic špatného, ale jsem zvědavá, co budou komentovat zítra. Ale to je vedlejší, důležité je ať se vám daří a bez nehody a defektu pokračujete soutěží dál. Moc moc moc držím palce.
Daniela

Ahoj Tatrováci .Posíláme Vám ze z Plzně 650 čerstvých koní. Měli by k Vám dorazit během dnešní noci. Takže zítra na startu je máte pod sebou . Nemějte z Dafu strach. Na Plzeňsku se prodávají v bývalém JZD.To je špatná vizitka pro DAF.
Držíme palce i na nohou a nemůžem do práce.

Za všechny Tatrováky z Plzně Pavel Salák

Ahoj kluci,
určitě to cítíte, celou váhu Dakaru vyměřenou TATRÁM teď nesete VY!!!! Kdyby to šlo, šli bychom Vám pomoct třeba zkontrolovat auto v cíli etapy, aby bylo všechno jak má. Nebo prostě něco udělat....Takhle Vám fakt držíme palce a před každou zprávou jsme jak před mrtvicí. Musí to být drsné, když i veterán Loprais zaváhal. Ale hlavně, že jsou zdraví mohlo být hůř, minulé Dakary - no však víme. Tak hlavně opatrně a chladnou hlavu, nesete teď celou váhu VY a zkušenosti už taky přece máte.
Zdravíme s fialovými palci,
kluci Daňhelovi z Budíškovic

Nazdar Tomáši,
moc tě a tvůj team zdravím! Doslechl jsem se o dnešní obrovské smůle Karla a jeho lidí. Hlavně, že se jim nic nestalo. My tatrovaci máme však ještě jedno velké želízko v ohni, a to jseš Tome ty, tvůj team! Jsem rád, že pokračuje někdo, komu bije v hrudi i pod kapotou pravé tatrovácké srdce!!! Tome ty musíš vyhrát a basta !!!!!!!!!
PS. Každé auto časem zchátrá, věky přečká jenom Tatra ! A ve spojení s tebou Tome přečká ještě déle!!!

Ahoj Borek Veleba
Velka Bíteš
CZ

Zdravím pana Martince a celou posádku! Čtu pravidelně vše. Dívám se i na televizi. Pan Martinec to píše tak nějak, že se jede rychle a že jste ujeli tolik a tolik kilometrů a píše to hezky a nějak v klidu. Když Vás pak vidím v televizi, tak se tam jede opravdu kudla, takže já bych psal asi "roztřeseným" fontem a v každé větě by bylo "kurva to byl fofr". Jinak jestli nemůžete někdy na sahaře najít sprchu, tak si chyťte hada a dejte mu hodně napít. Pak ho natáhněte a nahoře a dole ho ohněte do tvaru "U". Když ho dole přišlápnete a uprostřed zmáčknete, tak máte sprchu. Nevím ale jak to je s teplou vodou a na kolik lidí zbyde voda. Voni ty hadi moc najednou nevypijou ;-)))))).

Zdraví Libor Fleischhans

Dobrý den,

ani vlastně nevím, jak adekvátně pozdravit, díky časovému posunu. :-) Rád bych Vám i celému týmu popřál co nejvíce sil, energie, vytrvalosti a i potřebného štěstí do dalších etap, a to jménem celého sdružení, jehož partnerem jste se díky našemu jednání v listopadu loňského roku stal (viz. Hurá na prázdniny 2003 v Třebíči - společně s Hankou Štěpničkovou). Držíme Vám i všem členům posádky pěsti a věříme, že tento ročník pro Vás bude vítězný!!! Zdraví Petr Hrdlička, manager o.s. Na pohodu..., Třebíč - Czech republic.

Tome,
výborně, Kamazům jste to už ukázali, Karel Loprais doplací na to že nejede s Tatra - Tatrou, a De Rooyové se mají na co těšit, až to Vy s tou TATROU rozjedete naplno !!!
Jsme s Vámi !!!
František+Martin

Při pohledu na zasněženou Kopřivnici přeji Tomovi a Petrovi, ale i celému týmu, aby nevychladlo jejich tempo a horko jim bylo jen díky počasí a ne soupeřům.

Jiří Gavlas

Vlastně ani nevím JAK to říci ... zkusím to prostě - určitě porozumíte: JSME S VÁMI!!! _Pernici (všichni)

p.s.
jste JEDNIČKY
(IA*****)

Tomáši, držím palce na "Dakaru" Tobě, Karlovi a všem TATROVKÁM. J. Hradil, Brno. Uvidíme se na IDETU.

Nešetřete jí, ta TATRA Vám dluží první místo ! K. Voráček Žatec

Jen tak dál, už se těším na středu, konečně bude pořádná dakarská etapa, hodně štěstí, držím všech deset. BIMBO

Chlapi držte se a hlavně dejte na frak Loprimu. Držím pěsti pro štěstí.
Jirka Jurečka, Příbor
z firmy JUST

Hodně zdraví, štěstí a spokojenosti v novém roce a vítězství v tomto ročníku Vám a celé posádce
přeje
Radovan Páter
a pracovníci firmy Porgest Consult

P.S.
čtu pravidelně informace od Vás a jsou perfektní.

Ahoj Tome a ostatní,
samozrejmě vše pozorně sleduji, resp. sledujeme a hrozně držíme palce! Doufám, že s pružením jsi spokojen a že nebude předmětem nějakých problémů. Takže je na trasách pořádně prožeň a kéž by to letos dopadlo ..., zasloužili byste si to.

Z Čech zdraví Petr Holeček, Rubena a.s.
Náchod

Gratuluji k dobře rozjeté rallye a držím palce do následujících skutečně dakarských etap.
J. Krupa
marketing, TATRA, a.s.

... hodně štěstí chlapi ... jo a taky Vám přeji, abyste tentokrát měli ty náhradní díly, které budete potřebovat, a taky aby žádné duny nekomplikovaly Vaši cestu !!! ... děkuji za pravidelné zprávy - to je fajn ta technika, co???

TAK MÍRU ZDAR, všem to tam natřete.
papa SB.

Ahoj Tomáši a všichni tatrováci na Dakaru.

Sledujeme jak se perete s osudem a věříme že se nedáte jen tak lehce a ukážete světu co je to TATRA.Plno lidí potěší účast České značky a což teprve úspěch! Je to věřte moc moc potřeba.Každý den sháníme co nejvíce zpráv jak se daří. Hlavně neriskujte zdraví Vaše a diváků.A kdyby jste něco potřebovali, dejte vědět, když můžem , pomůžem.
Jsme s Vámi ,
s pozdravem BRAVO T A T R A !!!

Kluci Daňhelovi z Budíškovic
P.S. Naše T 805 jede vždy v období DAKARU jako by ani neměla skoro padesát let!..

Nazdar Tomáši,
zdravím tě a celou tvůj team. Moc vám držím palce, abyste mohli na konci celého klání stoupnout na ten nejvyšší stupeň vítězů! Moc si to už zasloužíte a věřím, že jste pro to udělali a děláte maximum! My zde doma vám moc fandíme! Hlavně se vraťte ale zdraví, to je v podstatě také velké vítězství, moc si vás vážím a jsem v duchu několikrát za den Tome s tebou. Už se těším, jak zase usednem U Raušů a vše proberem. Posílám ti fotku z tvé poslední návštěvy.
Ještě jednou ahoj a ať to jede!!!
Borek.

Tak kluci z 410,
už je to tady, ukázali jste jim to hned první "etapou". Jen tak dále. My Vám věříme, že to letos dokážete!!!
František + Martin

Držíme Vám palce a přejeme všem dobré posezení, rychlé a spolehlivé auto.
František Kahovec a parta vývojářů.

Ahojky Tome, André, Míro a Péťo.
Ten začátek je dost dobrý. Enom ať vijů, kdo su to moraváci a češi. Enom tak dal šohaji.
Hodně stěstíčka Vám přeje
Jirka

Čau pánové,
jménem celé svoji rodiny Vám všem přeji hodně štěstí při letošním ročníku závodu! Držíme palce a tešíme se na radostné setkání doma :-)

Ivoš, Dana a Klárka

Tome a celá posádko TATRY č. 410,
tak start již máte za sebou, a my tady netrpělivě začínáme čekat na výsledky.
Pevně věřím já, i celá Tatrovácká rodina, že tentokráte Vás doveze TATRA (je to stále Jarek?) na to místo, jenž si zasloužíte - t.j.1."alespoň" v kamionech.
Aby jsme Vám trochu pomohli, držíme Vám všechny palce, i pěsti, aby jste měli i trochu toho závodního štěstí, bez kterého by to asi nešlo.

Tak ještě jednou: Hodně štěstí
přeje František + Martin

Vážení přátelé,
rád bych Vám jménem redakce internetového deníku Autocasopis.cz popřál mnoho úspěchů v roce 2003, pevné zdraví a hodně štěstí. Věřím, že první velký úspěch nového roku oslavíte na rallye Telefonica Dakar 2003.

S přáním dobrých výsledků
za Autocasopis.cz
Milan Jirous

Tomášovi a celému týmu přejeme hodně úspěchů, hlavně to motoristické štěstí. Držíme palce, všechny, co máme.
Petra Jacháčková a všichni truck-trialisti ze Dvora Králové n.L.

Vážení přátelé přeji Vám:
mnoho štěstí v závodě, co nejlepší umístění - nejlépe první - ale hlavně, abyste dojeli všichni ve zdraví. I když znám osobně jenom Mírka Martince, budu Vám VŠEM držet palce a sledovat aktuality ze závodu.
S pozdravem Jaroslav Glöckner, Moravičany

Ahoj Tomáši a Voďane !!!

 

Tak už jste zase tam? Přeju Vám pěkného Silvestra a ještě lepší závodění. To by bylo, aby to letos nebylo! Budu to sledovat, tak se čiňte a ve zdraví to vyhrajte.

Zdraví vás Radek alias Maša. Čau.

 

Kluci,

Letos konečně všechny pozávodíte a dovedete Tatru k Rudému moři jako první. Zasloužíte si to.

Letos to určitě dobře dopadne, víme to jistě. Čtyřistadesítka je totiž taky konečně pořádný šťastný startovní číslo pro náš nejlepší T