Afrika Dakar TOM RACING

První zpráva z Buenos Aires 2011


Dobré ráno všem,

krátce Vás s Petrem Vojkovským zdravíme z recepce hotelu Palermo. Máme tu půl sedmé ráno, takže je ještě klid (i když máme na brazilské poměry nezvykle brzo sraz tady dole v recepci - už v 7 hodin :) ), ale naše těla si ještě tento posun nestačila uvědomit, takže jsme už přes dvě hodiny vzhůru.

Přivykáme tu nejen časovému posunu, ale i teplotní změně - přijeli jsme do vrcholného léta, a to doslova. Padají tu teplotní rekordy, o čemž jsme se mohli přesvědčit včera, kdy jsme v Delta docku čekali skoro tři hodiny na sluníčku ve frontě na papíry a klíče od auta.

Nicméně obě tatry byly v naprostém pořádku a my mohli hned jet cca 100 km zpátky do Buenos Aires, kde jsme je už tradičně zaparkovali v areálu univerzity.

Tam taky pojedeme teď po snídani a čeká nás poslední kontrola a údržba a především přeskupování a ukládání věci z brazilské části týmu do doprovodné tatry. Protože letos Jean Azevedo jede opět na motorce, do doprovodné tatry opět usedne jeho mechanik Geraldo Lima a i on si musí v tatře vytvořit svoje pracovní zázemí.