Afrika Dakar TOM RACING

Novoroční zdravice z Jižní Ameriky 2011


Vážení přátelé dakaru a našeho týmu.

Celá naše "jihoamerická" výprava Vám všem přeje hodně štěstí a pohody v novém roce. Moc všem děkujeme za podporu a přání, za pomoc, bez které bychom tu nebyli. Našim nejbližším pak děkujeme za zázemí a toleranci, moc si toho vážíme.

Přejeme všem hezkou silvestrovskou oslavu a těm, kdo se ji chystají zaspat, krásnou dobrou noc :).

Míra, Petr, Petr, Tom F.


31.12.2010 Silvestr v Argentině
Vážení příznivci dakaru a našeho týmu,

zdravíme Vás v novém roce a v den, kdy startuje rally Dakar 2011. Dnes už se tedy celá karavana pohne, i když to zatím bude jen nezávodní přesun. Před tím nás ale čeká ještě zahajovací brifing.

Posílám Vám několik fotek ze včerejšího dne a ze silvestrovské oslavy. Včera jsme ještě jednou zavítali k univerzitě, kde máme zaparkovanou naší asistenční tatru a kde má také Tom Fajman "svůj" mercedes. Tom se měl možnost alespoň krátce s ním seznámit - nejdřív na parkovišti a pak při cestě pro naftu. Myslím, že si docela padli do oka :).

Večer jsme pak absolvovali společnou týmovou večeři a oslavu příchodu nového roku. Nesla se opět v tradičním brazilském duchu, čili bylo příjemně veselo, hrála brazilská hudba, byly tam rodiny členů týmu. Až do konce, čili cca do jedné hodiny ráno s námi vydržely i děti včetně Maykelovy roční Julinky. Pak jsme ještě absolvovali cestu na korbě pickupu sem na hotel. To je tady v jižní Americe vcelu normální :).

Přejeme Vám krásný den, my jdeme snídat a pak na brifing.